Наші досягнення з виховної роботи
за І семестр 2023-2024 навчальний рік
|
Назва конкурсу |
Місце |
Учні |
Учитель |
1. |
Міські змагання з шахів |
І |
Скварча Кирило, 4-А |
|
2. |
Відкритий чемпіонат міста з кінного спорту |
Три ІІІ місця |
Книш Софія, 11-В |
|
3. |
Обласні змагання з тенісу. |
ІІІ |
Калиман Тимофій, 4-Б |
|
4. |
Обласні змагання з плавання |
І |
Олійник Яна, 5-Г клас |
|
5. |
Змагання з плавання, присвячені “Європейському тижню спорту” за призи НОК України в Сумській області, 23.09.2023., м. Ромни, |
І |
Олійник Яна, 5-Г клас |
|
6. |
Чемпіонат України з хокею на траві серед дівчат
|
І |
Міщенко Анастасія. 5-Г клас |
|
7. |
Традиційний міжнародний турнір з карате “Budapest open”, м. Будапешт, 16-17 вересня. |
І |
Новітченко Олександр, 5-Г |
|
8. |
Всеукраїнський турнір з греко-римської боротьби, присвячений Дню Захисників України. |
ІІІ |
Крамський Артур, 7-А |
|
9. |
Міський етап всеукраїнського конкурсу “Чисті роси”, номінація “Хореографічне мистецтво”, “Танцюй під українську!”
|
ІІІ |
Дівочий хореографічний колектив 10-11 класів |
|
10. |
Всеукраїнський багатожанровий мистецький конкурс для дітей та юнацтва, вокальне відділення, GlobalTalent Ukraine Lviv 2023.
|
Дипломант |
Волченко Максим, 7-А |
|
11. |
Всеукраїнський конкурс «Українське народознавство», ІІ місце у отримала диплом І ступеня |
ІІ місце |
Матвєєнко Євгенія, 4-Г |
|
12. |
Конкурс «Фінансова грамотність» від Всеосвіти» |
Диплом І ступеню |
Матвєєнко Євгенія, 4-Г |
|
13. |
Всеукраїнський конкурс «Від бандури до цимбал» від проєкту «На Урок». |
І місце |
Матвєєнко Євгенія, 4-Г |
|
14. |
Відкрита першість Центру водних видів спорту СК СумДУ з плавання.
|
ІІ місце |
Березняк Анна, 4-Г |
|
15. |
Міський етап ХІV Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка |
І ІІІ |
Резніченко Дар’я, 9-А Приймач Діана, 10-А |
Сергієнко Н.В. Буряченко С.І. |
16. |
ІІ етап ХХІV Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика: |
І
І |
Первунінський Тимофій, 11-Б Логвінова Поліна, 5-Г
|
Гончаренко С.О.
|
17. |
Міський краєзнавчий конкурс «Сумський радіус».
|
Перемога |
Команда учнів 7 класів |
Коваль Я.М. |
18. |
Відкритий чемпіонат Сумської області з плавання |
І |
Тверезовский Марк, 6-В |
|
19. |
Відкрита першість СО РСО «Динамо» з плавання; |
ІІ |
Томенко Олеся, 3-А |
|
20. |
Чемпіонат Сумської області з карате |
І
ІІ |
Новітченко Олександр, 5- Г Сердюк Данил, 5-А |
|
21. |
Міська виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Новорічний сувенір» |
ІІІ
ІІІ
ІІІ |
Морозова Дарина, 2-Б
Шихалієв Артур, 2-Г
Тригубенко Максим, 2-Г |
Лойко І.М.
Перетятько В.С. |
22. |
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу робіт юних фотоаматорів «Моя країна – Україна!» |
ІІ |
Сергєєва Дарина, 9-А |
|