Переможці міських, обласних етапів конкурсу-захисту наукових робіт Малої академії наук України
Сергієнко Н.В. – учитель української мови та літератури
Гдуходід Марія
Секція фольклористики
Підопригора Ю.О. – учитель української мови та літератури
Свєтлічна Тетяна
Секція української літератури
Спиця Т.О. – учитель української мови та літератури
Гримайло Анастасія
Секція української мови
Гончаренко С.О – учитель української мови та літератури
Дух Анастасія
Сторожук Богдан
Секція фольклористики
Марущенко С.І. – учитель трудового навчання
Бойченко Сергій
Секція технічної творчості
Бєляєва О.П. – учитель основ правознавства
Лютий Андрій
Секція філософії
Результати участі в конкурсах, турнірах
у 2015-2016 навчальному році
Назва конкурсу | Місце | Учні | Учитель | |
1. | Всеукраїнський конкурс «Діти України – єдині» | І місце | Кузнєцова Каріна, 11-А | Буряченко С.І. |
2. | Міський конкурс «Моя чудова сім’я» | ІІІ місце Суперприз | Бойченко Анна, 10-А Кузнєцова Каріна | Гончаренко С.О. Кузнєцова Л.М. |
3. | Міжнародний інтерактивний конкурс «Колосок-онлайн» | І місце | Перерва Лілія, 8-А | Обозна Л.Л. |
4. | Обласний конкурс есе «Мій люблячий дбайливий тато» | І місце | Скляниченко Маргарита, 11-А | Кузнєцова Л.М. |
5. | Міський конкурс-пленер «Моє рідне місто» | ІІІ місце ІІІ місце | Ткаченко Аліна Гарцунова Анастасія | Ткаченко Я.М. |
6. | Чемпіонат Сумської області із швидкісного бігу на роликових ковзанах, 12-13 вересня 2015 р. | І місце | Хочин Гліб, 2-В | |
7. | Обласний турнір Першої дебатної школи, 26-27 вересня 2015 р. | І місце | Скляниченко Маргарита, 11-А | Кузнєцова Л.М. |
8. | Обласний турнір юних економістів | Участь Кращий гравець турніру | Кузнєцова Каріна 11-А Гринько Дмитро 11-А Охріменко Владислава11-А Макаров Андрій 11-А Авраменко Катерина 11-А Кузнєцова Каріна 11-А | Швачко В.В. Швачко В.В. |
9. | Чемпіонат Європи зі спортивної аеробіки, Угорщина | І місце | Галайда Станіслав, 7-В | |
10. | Чемпіонат Європи зі спортивної аеробіки, Угорщина | І місце (в парі) | Винник Катерина, 8-А | |
11. | Обласний турнір з баскетболу, м. Конотоп | Кубок «Кращий гравець» | Нестеренко Іван, 7-В | |
12. | Чемпіонат Європи з боротьби сумо, Польща | Солодовніков Микола, 9-А | ||
13. | Міський етап Всеукраїнської природоохоронної акції «Птах року» | І місце | Ігнатенко Ксенія, 6-Б | Біліченко М.В. |
14. | Міський конкурс літнього оздоровлення в номінації «Табори праці та відпочинку» | І місце | Чередніченко Н.І. | |
15. | Обласний конкурс літнього оздоровлення в номінації «Табори праці та відпочинку» | ІІ місце | ||
16. | Міський етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «Театральне мистецтво», «Лялька – диво» | ІІІ місце | Аторін Володимир – 5-В Гриценко Владислава – 7-В Новікова Катерина – 7-В | Швець С.М. |
17. | Міський «Брейн-ринг» з БЖД | ІІ місце | Задорожний Максим – 8-А, Винник Катерина – 8-А, Губар Юрій – 10-А, Куст Владислава – 10-А, Гречка Алла – 9-А, Ткаченко Аліна – 9-А. | Горєла Т.М. |
18. | ІІ етап (міський) Всеукраїнського конкурсу «Диво калинове» | ІІІ місце ІІІ місце І місце ІІ місце Відзначені роботи | Шевич Вероніка, 4-А Маншина Аміна, 7-В Гончаренко Любов, 5-А Кузнєцова Каріна, 11-А Гриценко Владислава, 7-В Бурмістрова Варвара, 4-А Гречка Алла, 9-А | Бакурова Т.П. Цимбал Т.В. Буряченко С.І. Кузнєцова Л.М. Скриннік Н.В. Бакурова Т.П. Гончаренко С.О. |
19. | Міський етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «Хореографічне мистецтво» | ІІІ місце | Колектив «Променад» | Коротенко Ж.О. |
20. | Чемпіонат Сумської області зі швидких шахів серед чоловіків, 5-7 листопада 2015 р. | ІІІ місце | Ільченко Антон, 11-А | |
21. | Всеукраїнський літературно-мистецький конкурс « Я гордий тим, що українець з роду». м. Київ, 9.11.2015 р. | ІІІ місце ІІ місце | Гончаренко Любов, 5-А Кузнєцова Каріна, 11-А | Буряченко С.І. Кузнєцова Л.М. |
22. | V європейський юнацький чемпіонат з боротьби сумо, Естонія, листопад 2015 р. | І місце ІІ місце | Солодовніков Микола, 9-Б | |
23. | ХІІІ Обласний турнір юних журналістів ім. Геннадія Петрова | ІІІ місце | Данілова Дар’я 11-Б Губар Юрій 10-А | Підопригора Ю.О. |
24. | Міжнародний дитячий фестиваль мистецтв «Щедрику-Ведрику» збирає зірочки», м. Кам’янець-Подільський, листопад 2015 р. | ІІ місце | Ситник Ангеліна, 5-В | |
25. | Інтелектуальний конкурс «Найдопитливіші» на базі Сумської філії ХНУВС, 26 листопада 2015 року | ІІ місце | Куст Владислава – 10-А Балаценко Кирил – 10-А Дубинська Марина – 11-А Федоренко Анастасія – 11-А | Ільяшенко А.М. |
26. | ІІ міський етап Всеукраїнського освітнього проекту «Еколідер» | ІІІ місце | Шишенко Віта – 9-А Гарцунова Марія – 9-А Гарцунова Анастасія – 9-А Гречка Алла – 9-А Ткаченко Аліна – 9-А Манько Анастасія – 9-Б | Чернуха Л.О. |
27. | Міський етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «Художнє виконавство» «Співограй» | ІІІ місце | Колектив «Елегія» Заремба Анна – 9-Б Федоренко Анастасія – 10-А Люта Олександра – 10-А Шевченко Дарина – 10-А | Трегуб О.О. |
28. | VІІ міська виставка-конкурс творчих робіт учнів з інвалідністю «Відкритий простір» | ІІ місце | Обревко Катерина, 1-Г Стеценко Назарій, 8-В | Стегнюк С.О. Бойко Н.О. |
29. | Міський конкурс бардівської пісні та співаної поезії | ІІ місце | Люта Олександра, 10-А | Трегуб О.О. |
30. | Міжрегіональний Відкритий фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Зірковий шанс», 5 грудня 2015 р., народна хореографія, «Гуцульський танок» | І місце | Павленко Віталій, 2-В Губанов Іван, 2-В Ращенко Поліна, 3-В Дрозденко Ангеліна, 1-Б | |
31. | Міська природоохоронна виставка «Замість ялинки – букет», «Друге життя непотрібним речам» 19.12.2015 р. | І місце | Бондаренко Святослав, 1-Б Ващенко Арсеній, 3-А | Черкас А.Г. Литвиненко О.Г. |
32. | Всеукраїнські змагання з вільної боротьби до Дня Святого Миколая, м. Обухів, Київська обл., 17 грудня 2015 р. | ІІ місце | Солодовніков Микола, 9-А | |
33. | Міжнародний конкурс «Програма обміну для майбутніх лідерів» (FLEX) | Переможці ІІ етапу | Гарцунова Анастасія 9-А Гарцунова Марія 9-А | |
34. | Міський екологічний конкурс «Обери чисте майбутнє Сумщини» | І місце | Полякова Любов Бурдюг Ксенія Свистельник Вікторія 6-Б | Чернуха Л.О. |
ІІ семестр | ||||
35. | Міський конкурс-виставка декоративно-ужиткового мистецтва «Новорічний сувенір» | І місце | Балаценко Кирил 10-А | Гончаренко С.О. |
36. | Міський конкурс-виставка декоративно-ужиткового мистецтва «Новорічний сувенір» | ІІІ місце | Василега Софія 3-А | Литвиненко О.Г. |
37. | Чемпіонат Сумської області з шоу-треку у сумі багатоборства | І місце | Хочин Гліб, 2-Б | |
38. | ЛЮТИЙ Обласний турнір зі швидких шахів. присвяченого Дню Соборності та Свободи України | І місце | Ільченко Антон, 11-А | |
39. | Відкрита першість клубу «Абалаковець» зі спортивного скелелазіння, присвячена Міжнародному Дню закоханих | І місце ІІ місце ІІІ місце | Мєдвєдєв Єгор, 9-А Кручан Анастасія, 7-А | Покидченко Н.А. |
40. | Міський конкурс «Знайди себе в маркетингу» | І місце ІІ місце | Рева Антон 10-А Мєшков Ярослав 10-А Балаценко Кирил10-А Шевченко Дарина 10-А | Швачко В.В. |
41. | Обласні змагання зі спортивного орієнтування, «Різдвяний парк-тур», січень, 2016 | І місце | Книш Софія, 3-Б |
Результати участі в конкурсах, турнірах
у 2016-2017 навчальному році
Назва конкурсу | Місце | Учні | Учитель | |
1. | Перша відкрита виставка-конкурс стендових моделей «Кубок міського голови м. Суми», 02-04.09.2016 р. | ІІІ місце | Бойченко Сергій, 7-А клас | |
2. | Всеукраїнські змагання з роликового спорту | І місце | Хочин Гліб, 3-Б | |
3. | ІІ Відкрита Першість клубу «Абалаковець» зі скелелазіння, присвячена Дню фізичної культури та спорту в Україні, 11.09.2016 р. | ІІ місце | Мєдвєдєв Єгор, 10-А | Покидченко Н.А. |
4. | Всеукраїнські змагання з роликового спорту, м. Шостка, 17-18.09.2016 р. | ІІ місце | Хочин Гліб, 3-Б | |
5. | Всеукраїнський турнір з естетичної гімнастики, м. Вінниця, 23-26 вересня 2016 р. | ІІ місце | Провозьон Кіра | |
6. | Молодіжний чемпіонат України з естетичної гімнастики, м. Вінниця, 23-26 вересня 2016 р. | ІІ місце | Провозьон Кіра | |
7. | Міський конкурс-пленер «Моє рідне місто» | ІІІ місце ІІІ місце | Ткаченко Аліна Гарцунова Анастасія | Ткаченко Я.М. |
8. | Міський етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «Художнє виконавство», | ІІ місце | Фольклорний колектив 5-В класу «Світлиця» | Сергієнко Н.В. |
9. | 21 І міський відкритий турнір з правознавства для учнів 9-11 класів. | ІІІ місце | Бєляєва О.П. | |
10. | Всеукраїнські змагання «Sumy Open» зі спортивних танців | ІІ місце | Мурашкін Данило, 3-Б | |
11. | Всеукраїнські змагання зі спортивних танців «KYIV OPEN» | ІІ місце ІІ місце | Алексенко Валерія, 5-Б | |
12. | ХІV обласний турнір юних журналістів. | ІІ місце | Команда учнів школи «Імпульс» у складі учнів 11-А Губаря Юрія, 10-А Гарцунової Марії, Ткаченко Аліни, 9-А Шамрай Надії посіли ІІ місце на | Керівник Підопригора Ю.О. |
13. | Міський огляд-конкурс на кращу організацію оздоровлення та відпочинку школярів влітку 2016 року. Номінація «Дитячий заклад праці та відпочинку» | І місце | Ільяшенко Г.М. | |
14. | Міський огляд-конкурс на кращу організацію оздоровлення та відпочинку школярів влітку 2016 року. Номінація «Табір з денним перебуванням (пришкільний табір)» | ІІ місце | Шевельова Н.В. | |
15. | Регіональний учнівський конкурс з основ здоров’я імені М.М. Васюка | Перемога в номінації «Глядацьких симпатій» | Команда учнів 7-11 класів | Горєла Т.М. |
16. | Міський конкурс «Як ІТ змінять світ через 20 років» | І місце | Балаценко Кирило 11-А Федоренко Анастасія 11-А Шевченко Дарина 11-А | Бойко І.В. |
17. | Міський етап Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси», номінація «Співуча веселка» | І місце | Люта Олександра 11-А | Трегуб О.О. |
18. | Міжрегіональний Відкритий фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Зірковий Шанс», номінація «Народний танець» | ІІІ місце | Бузовська Марія, 5-Б | |
19. | VІІІ міська виставка-конкурс творчих робіт учнів з інвалідністю «Відкритий простір» | Обревко Катерина 2-Г Пузік Вадим 2-А Козир Поліна 2-Б | Стегнюк С.О. Лойко І.М. Черкас Г.Г. | |
20. | VІІ Регіональний конкурс реклами, м. Хмельницький | ІІІ місце | Рева Антон 11-А | |
21. | ХІІ Український студентський фестиваль реклами, м. Київ | ІІІ місце | Рева Антон 11-А | |
22. | Відкрита першість Сумської обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України з боротьби сумо серед юнаків та дітей, 3 грудня 2016 р. | ІІІ місце | Костян Андрій 3-Б | |
23. | Всеукраїнський турнір з сумо «Новорічні старти» 17 грудня 2016 року, м. Харків | ІІ місце | Костян Андрій 3-Б | |
24. | Всеукраїнська он-лайн вікторина до Міжнародного дня прав людини | І місце ІІ місце ІІІ місце | Мотузна Анна 11-Б Балаценко Кирил 11-А Гура Денис 11-А | |
25. | Всеукраїнський турнір з сумо «Новорічні старти» 17 грудня 2016 року, м. Харків | І місце | Белан Володимир | |
26. | ІІ етап (міський) Всеукраїнського конкурсу «Диво калинове» | І місце ІІ місце ІІІ місце | Шевич Вероніка5-А Бузовська Марія 5Б Гончаренко Любов 6-А Заремба Анна 10-А Свистун Вікторія 2-Б Журі відмітило оригінальність робіт учня 4-Б класу Гончаренко Анатолія | Буряченко С.І. Кузнєцова Л.М. Буряченко С.І. Гончаренко С.О. Черкас А.Г. Снаговська В.І. |
27. | Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс «Барви дитинства», (гра на гітарі), м.Полтава, 2016 р. | ІІ місце | Дяговченко Антон, 2-А | |
28. | Відкритий чемпіонат фізкультурно-спортивного товариства «Україна» з карате | І місце | Кисельова Євгенія, 2-А | |
29. | Відкритий чемпіонат фізкультурно-спортивного товариства «Україна» з карате | ІІІ місце ІІІ місце | Рєзнік Дмитро, 5-Б | |
30. | Відкритий чемпіонат фізкультурно-спортивного товариства «Колос» з карате | ІІІ місце | Михайленко Василь, 5-Б | |
31. | Українська танцювальна олімпіада, м. Тернопіль, 03.12.2016 р. | І місце ІІ місце ІІ місце | Алексенко Валерія , 5-Б | |
32. | Перший чемпіонат України з танців, м. Київ | ІІІ місце | Овчарова Ангеліна, 3-Б | |
33. | Традиційний міський новорічний турнір з фізичної та акробатичної підготовки | І місце | Бєлан Володимир, 5-Б | |
ІІ семестр | ||||
Чемпіонат Сумської області з ковзанярського спорту, 5-6 лютого, м. Шостка | І місце | Хочин Гліб, 3-Б |