У рамках тижня безпеки школа реалізовує завдання, продиктовані реаліями часу: привертає увагу здобувачів освіти до вивчення та дотримання правил безпечного руху. 19 листопада у закладі проведено Національний урок з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому».

    Мета – нагадати учням про необхідність спільних дій у сфері дорожньої безпеки, важливість знань правил дорожнього руху та їх дотримання. Школярі та школярки ставили себе на місце експертів з актуальних питань безпеки на дорозі, повторювали правила поведінки на вулицях і дорогах, на залізниці, правила використання світлоповертальних елементів, надання домедичної допомоги постраждалим тощо.

    Участь у заходах тижня безпеки дорожнього руху викликає високу соціальну активність, формує соціальну відповідальність здобувачів освіти за безпечну поведінку на вулицях, у транспорті, здатність знаходити і приймати самостійні оптимальні рішення в нестандартних ситуаціях, вміння доводити правильність свого судження або визнавати помилковість, сприяє самовихованню відповідальності.