До уваги батьків майбутніх першокласників!

 

           Адміністрація закладу повідомляє про те, що прийом документів до 1 класу  буде здійснюватись 

з 01 квітня до 31 травня 2021 року.

 

  • На період дії карантинних обмежень заяви надавати через електронну пошту закладу zosh15sumy@ukr.net.

 

ЗАЯВА про зарахування

 

Згода на обробку персональних даних

 

  • Після зняття карантинних обмежень заяви прийматимуться за графіком.

 

(Після зняття карантинних обмежень пропонуємо Вам записатися  на вході до закладу,  для визначення дати та часу подачі документів.)

 

Документи, необхідні при оформленні дитини у 1 клас

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.20018 р. № 367        «Про порядок зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти».

Для зарахування майбутніх учнів до загальноосвітнього навчального закладу батьки подають:

заяву встановленого зразка;

– копію свідоцтва про народження дитини;

–  оригінал або копія (завірена лікарем) медичної довідки за формою первинної  облікової документації         № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089, копія довідки про щеплення (завірена лікарем), до 31.05.2021 року.

 

ЗАЯВА про зарахування

 

Згода на обробку персональних даних

                       

 

 

Територія обслуговування Комунальної установи Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 ім. Дмитра Турбіна, м. Суми, Сумської області

 Вулиці:      Нижньолепехівська, Лепехівська, Новолепехівська, Андрія Шептицького, Жуковського, Косівщинська, Кутузова, Нахімова, В’ячеслава Чорновола, Засумська від №103 до кінця, Дарвіна, Джамбула, Бородіна, Коцюбинського, Лєскова, Степана Бандери, Іллінська від №51 до кінця,  Іоана Павла ІІ, Лобачевського, Пушкіна від №21 до кінця, Пирогова, Макаренка, Івана Кавалерідзе, Фучика, Смирнова, Луганська, Олега Кошового, Володимира Куца.

Провулки: Лєскова, Гудимівський, Лазарцівський,  Самсонівський, Макаренка, Косівщинський, Гетьманський, Коцюбинського, Іллінський, Електронний, Володимира Куца.

Проїзд:  Дарвіна.