• До уваги батьків майбутніх першокласників!Адміністрація закладу повідомляє про те, що прийом документів до 1 класу  буде здійснюватися  з 01 квітня до 31 травня 2020 року.

  Запрошуємо Вас на батьківські збори для майбутніх першокласників, які відбудуться

  13 березня 2020 року о 17.00

   

      Територія обслуговування Комунальної установи Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 ім. Дмитра Турбіна, м. Суми, Сумської області

     Вулиці:  Нижньолепехівська, Лепехівська, Новолепехівська, Андрія Шептицького, Жуковського, Косівщинська, Кутузова, Нахімова, В’ячеслава Чорновола, Засумська від №103 до кінця, Дарвіна, Джамбула, Бородіна, Коцюбинського, Лєскова, Степана Бандери, Іллінська від №51 до кінця,  Іоана Павла ІІ, Лобачевського, Пушкіна від №21 до кінця, Пирогова, Макаренка, Івана Кавалерідзе, Фучика, Смирнова, Луганська, Олега Кошового, Володимира Куца.

  Провулки: Лєскова, Гудимівський, Лазарцівський,  Самсонівський, Макаренка, Косівщинський, Гетьманський, Коцюбинського, Іллінський, Електронний, Володимира Куца.

  Проїзд:  Дарвіна.

  Документи, необхідні при оформленні дитини у 1 клас

  Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.20018 р. № 367 «Про порядок зарахування , відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти»

  Для зарахування майбутніх учнів до загальноосвітнього навчального закладу батьки подають:

  – заяву одного з батьків дитини на ім’я директора закладу освіти;

  – оригінал або копія (завірена лікарем) медичної довідки за формою первинної облікової документації         № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду», затвердженою наказом Міністерства охорони здоров’я України від 16 серпня 2010 року № 682, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 10 вересня 2010 року за № 794/18089, копія довідки про щеплення (завірена лікарем):

  – копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа).

Прийом на навчання проводиться за територією обслуговування школи >>>