Результати участі в конкурсах, турнірах
у 2019-2020 навчальному році
Назва конкурсу | Місце | Учні | Учитель | |
1. | Обласні змагання з легкої атлетики | Два
ІІ місця |
Балинський Данило, 10-А | |
2. | Чемпіонат України зі спортивного орієнтування, м. Київ,
21-24.09.2019 р. |
Два ІІ, ІІІ місця
Два І, ІІІ місця |
Арбузова Вероніка, 10-А
Бовкун Ольга, 9-Б |
|
3. | ІІ етап Відкритих дитячих змагань з кінного спорту
«Маленькі кабальєри», м. Суми, 14.09.2019 р. |
ІІ місце | Губанов Іван, 6-В | |
4. | Всеукраїнський дитячий фестиваль мистецтв «Лавина талантів»,
м. Київ, 05.09.2019 р. |
І місце | Свистун Діана, 9-А | |
4. | Міські змагання з шахів, 14-15.09.2019 р. | ІІ місце
|
Пупченко Денис 2-В | |
5. | Всеукраїнський конкурс юних музикантів Проліски Слобожанщини» | І місце | Свистун Діана 9-А | |
6. | М Міський конкурс-пленер «Моє рідне місто» | ІІІ місце
ІІІ місце |
Краснікова Єлизавета 6-Б
Хелемеля Варвара 6-В
|
Ткаченко Я.М. |
7. | Регіональний конкурс юних музикантів «Шлях до зірок», м. Конотоп
|
ІІІ місце | Свистун Діана | |
8. | Міський спортивний квест «Живи активно разом із СНАУ».
|
І місце | Команда учнів 10 класів | Учителі фізичної культури |
9. | Міський правовий конкурс «Важниця правова» | І місце | Третяк Маргарита, Харьков Денис 10-А клас | Бєляєва О.П. |
10. | Міський конкурс-
пленер «Моє рідне місто» |
ІІІ місце | Краснікова Єлизавета 6-Б, Хелемеля Варвара 6-В | Ткаченко Я.М. |
11. | Всеукраїнський кінофорум «Байки»2019 року
|
«Краща акторка» (5-10 років) | Теличко Кароліна
2-В клас |
|
12. | Жовтень
Міські змагання зі спортивного орієнтування «Сімейний старт» |
І місце
ІІ місце І місце |
Арбузова Вероніка 10-А
Бовкун Ольга 9-Б |
|
13. | Всеукраїнський конкурс «МікроСвіт – 2019» | Два ІІІ місця | Бойченко Сергій 10-А | |
14. | Міський конкурс творчих робіт, присвячених захисникам Вітчизни | ІІ місце
ІІІ місце |
Афанасьєв Максим 5-Б
Михалченко Ангеліна (з мамою) 3-В Малюга Анастасія 7-Б |
|
15. | Міжнародна олімпіада Школи програмування
18 жовтня 2019 року м. Львів |
ІІ місце | Харьков Денис 10-А | Дудченко О.М. |
16. | ІV Всеукраїнський конкурс декоративно-прикладного мистецтва «Барви Сумщини».
|
ІІ місце | Марьєта Олексій 8-А | |
17. | Листопад
Всеукраїнський біологічний форум учнівської та студентської молоді «Дотик природи 2019», категорія «Зоологія», м. Київ, 02.11.2019 р. |
ІІІ місце | Лютий Андрій 11-А | |
18. | Інтерактивна гра «Своя гра» на базі інституту бізнес-технологій «УАБС» СДУ.
|
ІІ місце
ІІІ місце |
Новікова Катерина 11-А
Сторожук Богдан 11-А |
Швачко В.В. |
19. | Міські змагання з шашок
«Спорт для всіх», 17.11.2019 р. |
І місце | Пупченко Денис 2-В | |
20. | VІІ Всеукраїнський Фестиваль хореографічного мистецтва «PLANETA DANCE FEST»
м. Чернігів |
ІІ місце
та кращий номер фестивалю
|
Новак Дар’я | |
21. | Відкритий чемпіонат Сумської області з шахів «Кубок губернатора»
24.11.2019 року |
І місце
|
Пупченко Денис 2-В | |
22. | Міжнародний фестиваль з вільної боротьби серед школярів у м. Кароліна (Польща) | І місце
ІІ місце |
Лущик Даніїл 7-В
Богомаз Іван 6-А |
|
23. | VІ Всеукраїнський відкритий конкурс образотворчого мистецтва
18-24.11.2019 р. |
І місце | Марьєта Олексій 8-А | |
24. | Грудень
Міський конкурс на приз міського голови «Всесвіт очима дітей» |
Перемога | Хелемеля Варвара 6-В
Краснікова Єлизавета 6-Б |
|
25. | Відкритий чемпіонат м. Суми зі спортивного орієнтування
«Зимове місто-2019» |
ІІІ місце
ІІ місце |
Бовкун Ольга 9-Б
Арбузова Вероніка 10-А |