Найважливіші досягнення за навчальний рік 

 

   КУ Сумська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів щорічно бере участь у роботі Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти» та  Міжнародної виставки освіти за кордоном «Word Edu». У цьому навчальному році  педагогічний колектив школи був нагороджений дипломом І ступеню та золотою медаллю. Діяльність школи була представлена  на двох банерах «Сучасний заклад»,  «Робота школи сприяння здоров’ю» та на флаєрах.

   Під керівництвом заступника директора з виховної роботи Покидченко Наталії Анатоліївни у закладі на високому рівні організоване військово-патріотичне виховання. Протягом року є вагомі результати:

   І місце в міському та в обласному етапах Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»);

   Перемога в міському етапі Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок», робота направлена до участі у Всеукраїнському етапі.

   У обласному конкурсі пошукових загонів матеріали нашого закладу були визнані найкращими.

   ІІ місце в обласних військово-спортивних змаганнях «Козацькі забави» до Дня захисника Вітчизни.

   Команда школи зі спортивного орієнтування – учасник чемпіонату світу, який проходив під егідою міжнародної асоціації шкільного спорту (ISC) з 28 квітня по 06 травня 2019 року в Естонії (керівник Постельняк С.А.). Учениця Бережна Дарія тримала  ІІІ місце в естафеті. Командне місце – ІV.

   Учень 11-А класу Арбузов Вдадислав отримує стипендію міського голови за вагомий внесок в спортивне життя міста (чемпіонка України зі спортивного орієнтування). Учень 10-Б класу Галайда Станіслав – стипендію голови обласної державної адміністрації (Чемпіон Європи зі спортивної аеробіки).

 

   Перемоги в ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, українознавчих конкурсах (30 призових місць), 4 призових місця в ІІ-ІІІ етапах конкурсу захисту робіт МАН. ІІІ місце в МАН, м. Київ, Глуходід Марія, секція «Фольклористика», керівник Сергієнко Н.В.

  Олімпіади ІІ етапу – 13

  Олімпіади ІІІ етапу – 3

  Олімпіади ІV етапу – 1 (Наконечний Владислав, трудове навчання, ІІІ місце, учитель Марущенко С.І.)

  Українознавчі конкурси ІІ-ІІІ етапів – 13

 

   Учні школи отримали перемоги в 88 конкурсах різного  рівня, отримали  111 призових місць.

 

 Команда учнів школи «Імпульс» (керівник Підопригора Юлія Олександрівна ) посіла ІІІ місце в ХVІІ обласному турнірі юних журналістів, нагороджені дипломом І ступеню за перемогу в номінації «Найкращий творчий доробок».

 

  Учителі школи протягом року мають 23 друковані роботи в засобах масової інформації України.

 

   Учителі закладу відвідали 79 вебінарів, семінарів, конференцій (у минулому році – 34), отримали 181 сертифікат: (у минулому році – 119)

   Робота Школи сприяння здоров’ю (керівник Горєла Тетяна Миколаївна) протягом року мала певні результати:

   Активна участь у роботі VІІІ Всеукраїнської   науково-практичної  конференції з міжнародною участю «Освіта і здоров’я» (2 виступи, публікації в збірнику матеріалів конференції:

 

   Учитель української мови та літератури Гончаренко С.О. відвідала      м. Київ як нагороду за активну участь у проекті «Територія творчості».

   Команда учнів 11-А класу посіла ІІ  місце  в ІІ міській мультимедійній олімпіаді з математики (учителі Шапочка І.А.,  Савицька К.М.).

   Учень 7-Б класу Бабак Андрій отримав перемогу (І місце) в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія» у  номінації «Супер читач» (керівник Кузнєцова Л.М.). 17-19 травня учень буде брати участь у Всеукраїнському етапі у м. Львові.

   Хореографічний колектив «Променад» переможець міського етапу Всеукраїнського фестивалю дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» в номінації «Магія танцю». (керівник Коротенко Ж.А.).

   Заклад посів  ІІІ місце в міській спартакіаді школярів.

   З 15 жовтня 2018 року наш заклад став учасником програми «Healthy School: заради здорових і радісних школярів».  Рада  «Школи сприяння здоров’я» розробила здорові активності на 2018-2019 рік: зустріч зі спортсменами, шкільна спартакіада, конкурс дизайну шкільної їдальні,  акція «Здорова їжа в кожній родині», міні-проекти «Територія без мобільного телефону», акція «Зимові види спорту».