Для учнів  «П‘ятнашки» тиждень англійської мови традиційно асоціюється  з різноманітними та незабутніми  заходами, які проходять у плідній співпраці вчителів та учнів.  Враховуючи  побажання дітей, вчителі провели низку креативних та сучасних заходів.

   Із задоволенням діти взяли учать в інтерактивній грі-руханці «Move and Learn». Учні старших класів виступили наставниками для молодших школярів та навчили їх цікавим руховим прийомам та технікам у поєднанні зі словесними командами англійською мовою.   

Welcome to our English speaking week!

Культура чужої країни – це ніби велика книга. У тій книзі – історія країни, традиції, звичаї, приказки, фільми та телепередачі. Скільки сторінок вам треба прочитати, щоб зрозуміти простий жарт прибульця з тієї країни? «Are we at the same page?» – інколи запитують англійці. Це можна перекласти приблизно так: «Ми зрозуміли одне одного? – Так, ми на одній хвилі». Відвідавши інтерактивний захід «From culture to culture», який відбувся на факультеті іноземної та слов’янської філології Сумського державного педагогічного університету ім. А.С. Макаренка, ми з впевненістю можемо сказати, що наші учні перейняли неоціненний досвід у процесі спілкування з носіями мови.

  До Дня Святого Валентина члени шкільного євро клубу підготували ранкове привітання та побажання учням школи, подарувавши незабутні емоції та гарний настрій на цілий день.

  Творчі здібності якнайяскравіше продемонстрували учні, взявши участь у розважальному заході соціокультурної направленості «Talented Student Kingdom». «Are you crazy about singing English songs? – You must obligatory come to us!!!»

  Також, в рамках тижня, було проведено профорієнтаційний захід для майбутніх випускників «English is my future profession». Учні повністю розкрили свій творчий потенціал та здібності. Тож, будемо сподіватися, що незабаром ряди гідних вчителів англійської мови будуть поповнені випускниками нашої рідної школи.

   І як підсумок, в кінці тижня було проведено семінар вчителів англійської мови «Діти покоління Z та інтерактивна дошка. Обмінюємося ідеями». Детально були висвітлені всі переваги використання інтерактивних комп’ютерних технологій для навчання англійській мові, зокрема для учнів 1-х класів на базі підручника Quickminds1.

11.02 Інтерактивна руханка “Move and learn”.

12.02 Екскурсія до СумДПУ ім. А.С.Макаренка, відвідування кафедри іноземної філології, участь у семінарі, грі-конкурсі “From culture to culture”.

13.02 Конкурс прихильників англійської мови “We love English”

14.02 Участь у грі-конкурсі до Дня святого валентина.

14.02 Інтерактивний профорієнтаційний конкурс на кращий твір “English is my future profession”.

 

15.02 Інтерактивний захід “Talented student kingdom”

 

15.02 Семінар вчителів іноземних мов з теми “Діти покоління Z і інтерактивна дошка. Обмінюємося думками і ідеями”.